Privat Företag

Kontakt

Om de är ngt du undrar om vi har eller kan utföra, skriv ner och skicka en förfrågan! Inga frågor är för dumma.

Något du saknar på hemsidan eller i webshopen? Ge kritik eller rosor?

Använd formuläret till vad du vill, jag uppskattar all feedback jag kan få av er kunder.

Mvh Johan Calmernäs

Namn

E-postadress*

Skriv ditt meddelande i fältet nedan

 

Bild på Johan Calmernäs

Johan Calmernäs
Säljare

Smedjegatan 22
352 46 Växjö

0470-36 000
0725-88 66 00

johan@bilanpassarna.se

Bild på Kjell Svensson

Kjell Svensson
Verkstadsansvarig

Smedjegatan 22
352 46 Växjö


0725-88 66 01

kjell@bilanpassarna.se

Bild på Tommy Svensson

Tommy Svensson
Montör

Smedjegatan 22
352 46 Växjö


0725-88 64 77

tommy@bilanpassarna.se

Bild på Lasse Dahl

Lasse Dahl
Montör

Smedjegatan 22
352 46 Växjö


0725 - 88 66 02

lasse@bilanpassarna.se

Bild på Anders Rohdin

Anders Rohdin
Ansvarig handikappanpassning

Smedjegatan 22
352 46 Växjö

0470-36 000
070-585 64 10

anders@bilanpassarna.se

Bild på Kristian Callenholm

Kristian Callenholm
Montör

Smedjegatan 22
352 46 Växjö

0470-36 000
070-225 86 13

kristian@bilanpassarna.se

Bild på Yvonne Anerland

Yvonne Anerland
Ekonomi - Admin - Sälj

Smedjegatan 22
352 46 Växjö

0470-36 000
070-627 37 33

yvonne@bilanpassarna.se